hu

Péntek, 2024. Március 29.

A Sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság versenyvizsgát hirdet meghatározatlan időre két szerződéses állás betöltésére a Szociális Programok Tanácsadási osztály keretén belül

2021.03.29

A SEPSISZENTGYÖRGYI SZOCIÁLIS TÁMOGATÁSI IGAZGATÓSÁG

– Sepsiszentgyörgy, Erege utca 19. szám -

Versenyvizsgát hirdet meghatározatlan időre két szerződéses állás betöltésére a Szociális Programok Tanácsadási osztály keretén belül:

JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

- Gyakornok Szociális Munkás  állás a Szociális Programok Tanácsadási osztály keretén belül

  • egyetemi tanulmányok szociális munkás szakon
  • a szociális munkás szabad gyakorlatának bizonyítványa, vagy nyilatkozat a romániai Szociális Munkások Kollégiumának tagságárol
  • nem szükséges szakmai tapasztalat

- Szakfelügyelő (II fokozat)  állás a Szociális Programok Tanácsadási osztály keretén belül

  • egyetemi tanulmányok szociológia -, szociális munkás szakon,
  • 1 év szakirányu régiség

Érdeklődni és jelentkezni legkésőbb 2021. február 22-én, 1300 óráig lehet a sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén, a Személyzeti Irodában személyesen vagy a 0267/312111-es telefonszámon.

A versenyvizsga időpontja a sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén:

- 2021 április 20-án, 1000 órától, írásbeli vizsga

- 2021 április  22-én, 1000 órától, szóbeli vizsga

Hírdetés időpontja: 2021. március 29.

Szükséges iratok

Bibliográfia