hu
 
Hétfő, 2026. Február 09.

2015-02-24: Adófizetés Kilyénben és Szotyorban

2015.02.24

Sepsiszentgyörgy Polgármesteri Hivatala a kilyéni és szotyori lakosság figyelmébe ajánlja, hogy 2015. február 26-án, csütörtökön Szotyorban, a faluházban 8:30–11:30 között, valamint Kilyénben, a művelődési otthonban 12:00–14:30 óra között befizethetik a helyi adókat és illetékeket.


Hosszabított nyitva tartás Sepsiszentgyörgyön

Sepsiszentgyörgy Polgármesteri Hivatalának Olt utca 2. szám alatti adóbegyűjtő pénztára,  2015. február 27-én és 28-án hosszabbított programmal dolgozik: pénteken 8:00–18:00 óra  között, szombaton 8:00 órától 12:00 óráig fogadja ügyfeleit.
Kedvezményben részesülnek mindazon adófizetők, akik egész évi épület, terület, és/vagy a szállítóeszközök után megállapított adójukat 2015. március 31-ig kifizetik. A februárban fizetők 10 százalékos kedvezményt kapnak, márciusban 5 százalék kedvezmény jár. A kedvezményben azon adófizetők részesülnek, akik az  adófizetés napján nem szerepelnek semmiféle hátrálékkal a  helyi költségvetés felé.
 

LIFT2 – Sunny Sky Floor
2026.02.09

Február 13-án kerül sor az M Studio új előadásának bemutatójára – a Lift2 a 2018-ban készült Lift produkció folytatásaként jött létre, új szereplőkkel, új helyzetekkel és táncnyelvvel fűszerezve. A bemutató után közönségtalalákozóra is sor kerül Bartha Réka vezetésével a Háromszék Táncstúdióban.

Az opera világa testközelből: ingyenes, interaktív vakációs foglalkozásokra várják a sepsiszentgyörgyi iskolásokat
2026.02.09

Egyedülálló pedagógiai programmal érkezik Sepsiszentgyörgyre a magyarországi Németh-Nagy Johanna operaének-művész. A kezdeményezés célja, hogy az opera műfaját élményszerű, befogadható módon és interaktív formában hozza közelebb az általános iskolás korosztályhoz.

Kihirdették a Best of Sepsi nyerteseit
2026.02.08

A díjátadó gálán a hétköznapi hősöket ünnepelték szombat este Sepsiszentgyörgyön

Beszámolót tartott Antal Árpád polgármester a sepsiszentgyörgyi adóügyekkel kapcsolatban
2026.02.03

Antal Árpád polgármester sajtótájékoztató keretében tartott beszámolót a sepsiszentgyörgyi adóügyekről, illetve tájékoztatott, hogy a felmerülő problémákból mit sikerült már megoldani, és mi van még folyamatban. 

Rekordot döntött a sepsiszentgyörgyi Művész Mozi látogatottsága 2025-ben
2026.01.29

Minden eddigi rekordot felülmúlt a sepsiszentgyörgyi Művész Mozi tavalyi éve: 2 118 vetítésre összesen 51 614 jegyet értékesítettek, így a nézőszám gyakorlatilag elérte a város teljes lakosságának számát.