hu

Vasárnap, 2024. Április 28.

A Szociális Támogatási Igazgatóság Versenyvizsgát hirdet meghatározatlan időre három szerződéses állás betöltésére a Szociális Programok Tanácsadási osztály - és Sepsiszentgyörgy-i Közösségi Szolgáltató és Támogató Központ keretén belül

2022.03.11

A SEPSISZENTGYÖRGYI SZOCIÁLIS TÁMOGATÁSI IGAZGATÓSÁG

– Sepsiszentgyörgy, Erege utca 19. szám -

Versenyvizsgát hirdet meghatározatlan időre három szerződéses állás betöltésére a Szociális Programok Tanácsadási osztály - és Sepsiszentgyörgy-i Közösségi Szolgáltató és Támogató  Központ  keretén belül:

 JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

- Kezdő Szakfelügyelő állás a Szociális Programok Tanácsadási osztály keretén belül

  • egyetemi tanulmányok szociológia -, szociális munkás-, pszihológia-, közigazgaztás- szakon
  • nem szükséges szakmai tapasztalat

- Kezdő Szociális munkás állás a Sepsiszentgyörgy-i Közösségi Szolgáltató és Támogató  Központ  keretén belül

  • egyetemi tanulmányok szociális munkás szakon

- Kezdő pszihológus állás a Sepsiszentgyörgy-i Közösségi Szolgáltató és Támogató  Központ  keretén belül

  • egyetemi tanulmányok pszihológia szakon

A versenyvizsga időpontja a Sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén:

Érdeklődni és jelentkezni legkésőbb 2022. március 25-én, 13:00 óráig lehet a Sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén, a Személyzeti Irodában személyesen, vagy a 0267-312111-es telefonszámon.

  • 2022. április 04- én, 10:00 órától, írásbeli vizsga
  • 2022. április 06-én, 10:00 órától, szóbeli vizsga

Szükséges iratok

Bibliográfia

Munkaköri leírás

Doszár vizsgaeredmény

Írásbeli vizsga eredménye

Hírdetés időpontja: 2022 március 11.