hu
 
Hétfő, 2025. November 17.

Közvita Sepsiszentgyörgy zászlójáról

2009.10.12
Október 12-től Sepsiszentgyörgy polgármesteri hivatalában és az önkormányzat honlapján is (www.sepsiszentgyorgyinfo.ro) megtekinthető lesz a város zászlójának tervezete – tájékoztatott Antal Árpád András polgármester.

„Számítunk a város lakosságának véleményére, 15 napig lehet jelezni a javaslatokat és észrevételeket, azt követően a városi tanács dönt a zászló elfogadásáról. Fontosnak tartom, hogy legyen a városnak saját zászlója, hiszen ez is egy kifejezési forma, amellyel sepsiszentgyörgyi identitásunkat erősíthetjük” – mondta el ennek kapcsán Antal Árpád András polgármester.

A zászló kék-arany színű lesz, közepében a hivatalosan elfogadott városcímer található.

\"\"

\"\"
Több mint 15 000 szavazat érkezett a Best of Sepsi döntőseire
2025.11.13

A 9 kategória győzteseit a 2026. február 7-i gálán jelentik be

Sepsiszentgyörgy a magyarországi Nemzeti Művelődési Intézet szakmai elismerésében részesült 
2025.11.13

A Közösségeket Támogató Önkormányzat díjat ítélték oda Sepsiszentgyörgynek

Közel 22 000 alkalommal kölcsönöztek Sepsi Bike-ot az idei évben
2025.11.12

A tavaly elindított rendszer továbbra is népszerű alternatívát kínál a rövid távú városi közlekedésre, hozzájárulva az autós forgalom csökkentéséhez és az aktív életmód népszerűsítéséhez.

Lehet jelentkezni a Szent György Ösztöndíjra
2025.11.12

A pályázati iratcsomókat a Polgármesteri Hivatal Ügyfélszolgálati, Tájékoztatási és Iktató Irodájában lehet leadni 2025. december 4-ig.

Több mint 30 idős személy kapott Gondos órát a Nyílt nap alkalmával
2025.11.10

Az esemény iránt nagy volt az érdeklődés: több mint 40 személy vett részt, közülük 31-en helyben átvették a gondos óra eszközt: a karórát vagy a medált.