hu

Péntek, 2024. Március 29.

A Szociális Támogatási Igazgatóság versenyvizsgát hirdet meghtározatlan időre két részmunkaidős (4 óra/nap) egészségügyi aszisztensi állás betöltésére, a közegészségügyi alegység keretén belül

2021.10.18

A SEPSISZENTGYÖRGYI SZOCIÁLIS TÁMOGATÁSI IGAZGATÓSÁG

– Sepsiszentgyörgy, Erege utca 19. szám -

Versenyvizsgát hirdet meghtározatlan időre két részmunkaidős (4 óra/nap) egészségügyi aszisztensi állás betöltésére, a közegészségügyi alegység keretén belül

 JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

-Egészségügyi aszisztens

  • egészségügyi posztliceális végzettség, mint általános aszisztens
  • egészségügyi aszisztens szabad gyakorlatának bizonylata
  • nem szükséges szakmai tapasztalat

Érdeklődni és jelentkezni legkésőbb 2021. október 29-én, 13:00 óráig lehet a Sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén, a Személyzeti Irodában személyesen, vagy a 0267312111-es telefonszámon.

A versenyvizsga időpontja a Sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén:

- 2021 október 29-én, 13:00 óráig, a jelentkezési iratcsomó leadása

- 2021 november 09-én, 10:00 órától, írásbeli vizsga

- 2021 november 11-én, 10:00 órától, szóbeli vizsga

Szükséges iratok

Bibliográfia

Munkaköri leírás

Végleges eredmény

Hírdetés megjelenésének időpontja: 2021. október 18-án.