hu

Szombat, 2024. Május 04.

Szakfelügyelő és kezdő szakfelügyelő versenyvizsga meghatározatlan időre két szerződéses állás betöltésére

2022.01.12

A SEPSISZENTGYÖRGYI SZOCIÁLIS TÁMOGATÁSI IGAZGATÓSÁG
– Sepsiszentgyörgy, Erege utca 19. szám -

Versenyvizsgát hirdet meghatározatlan időre két szerződéses állás betöltésére a Szociális Programok Tanácsadási és a Jogi, Közbeszerzési és Beszerzési osztályok keretén belül:

JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

  • Szakfelügyelő (II fokozat) állás a Szociális Programok Tanácsadási Osztály keretén belül:
    • egyetemi tanulmányok szociológia, szociális munkás, jogi, pszihológia vagy közigazgaztás szakon
    • 1 év szakirányú régiség
  • Kezdő Szakfelügyelő állás a Jogi, Kőzbeszerési és Beszerzési Osztály keretén belül:
    • egyetemi tanulmányok szociális munkás vagy pszihológia szakon
    • nem szükséges szakmai tapasztalat

Érdeklődni és jelentkezni legkésőbb 2022. január 26-án, 13:00 óráig lehet a sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén, a Személyzeti Irodában személyesen vagy a 0267/312111-es telefonszámon.

A versenyvizsga időpontja a Sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén:

  • 2022. február 7-én, 10:00 órától írásbeli vizsga
  • 2022. február 9-én, 10:00 órától szóbeli vizsga

Szükséges iratok

Munkaköri leírás

Bibliográfia

Írásbeli eredmény

Hírdetés időpontja: 2022. január 12.