hu

Vasárnap, 2024. Június 30.

A Szociális Támogatási Igazgatóság Versenyvizsgát hirdet meghatározott időre egy egészségügyi aszisztens állás betöltésére, közegészségügyi alegység keretén belül

2024.06.10

A SEPSISZENTGYÖRGYI SZOCIÁLIS TÁMOGATÁSI IGAZGATÓSÁG

– Sepsiszentgyörgy, Erege utca 19. szám -

Versenyvizsgát hirdet meghatározott időre egy egészségügyi aszisztens állás betöltésére, közegészségügyi alegység keretén belül.

JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

-  egészségügyi posztliceális végzettség, mint általános aszisztens

-  egészségügyi aszisztens szabad gyakorlatának bizonylata

- romániai általános aszisztensek, szülesznők rendje által kibocsátott igazololás verzenyvizsga részvételére.

-  nem szükséges szakmai tapasztalat

Érdeklődni és jelentkezni legkésőbb 2024. június 17-én, 1300 óráig lehet a sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén, a Személyzeti Irodában személyesen vagy a 0267/312111-es telefonszámon.

A versenyvizsga időpontja a sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén:

- 2024 június 25-én, 10:00 órától, írásbeli vizsga

- 2024 június 27-én, 10:00  órától, szóbeli vizsga

Szükséges iratok

Beiratkozási űrlap

Bibliográfia

Munkaköri leírás

CV

Iratcsomó ellenőrzése

Írásbeli vizsga eredménye

Végleges eredmény

Hírdetés időpontja: 2024. június 10.