hu

Szerda, 2024. Április 24.

A Szociális Támogatási Igazgatóság Versenyvizsgát hirdet meghtározatlan időre egy egészségügyi aszisztensi állás betöltésére, a közegészségügyi alegység keretén belül

2022.06.24

A SEPSISZENTGYÖRGYI SZOCIÁLIS TÁMOGATÁSI IGAZGATÓSÁG

– Sepsiszentgyörgy, Erege utca 19. szám -

Versenyvizsgát hirdet meghtározatlan időre egy egészségügyi aszisztensi állás betöltésére, a közegészségügyi alegység keretén belül

 JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

-Egészségügyi aszisztens

  • egészségügyi posztliceális végzettség, mint általános aszisztens
  • egészségügyi aszisztens szabad gyakorlatának bizonylata
  • nem szükséges szakmai tapasztalat

Érdeklődni és jelentkezni legkésőbb 2022. július 7-én, 1300 óráig lehet a Sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén, a Személyzeti Irodában személyesen, vagy a 0267312111-es telefonszámon.

A versenyvizsga időpontja a Sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén:

- 2022 július 7-én, 13:00 óráig, a jelentkezési iratcsomó leadása

- 2022 július 18-án, 10:00 órától, írásbeli vizsga

- 2022 július 20-án, 10:00 órától, szóbeli vizsga

Szükséges iratok

Munkaköri leírás

Bibliográfia

Írásbeli vizsga eredménye

Végleges eredmény

Hírdetés megjelenésének időpontja: 2022. június 24-én.