hu

Csütörtök, 2024. Március 28.

A Szociális Támogatási Igazgatóság Versenyvizsgát hírdet 13 szerződéses állás betöltésére

2022.06.29

A SEPSISZENTGYÖRGYI SZOCIÁLIS TÁMOGATÁSI IGAZGATÓSÁG

– Sepsiszentgyörgy, Erege utca, 19. szám -

Versenyvizsgát hírdet  13 szerződéses állás betöltésére:

 - Szakképzetlen munkás meghatározatlan időre az „Egyes munkák kivitelezése a közösség érdekében program” keretén belül.

JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK

              - Általános iskola

              - Nem szükséges szakmai tapasztalat

 - A versenyvizsga időpontjai a Sepsiszentgyörgyi „Benedek Elek” ovoda székhelyén:

-2022 július 12-én  1300 óráig a jelentkezési iratcsomó leadása

-2022 július 21-én 1000 órától gyakorlati vizsga

-2022 július 25-én 1000 órától szóbeli vizsga

Érdeklődni és jelentkezni legkésőbb 2022. július 12-én, 1300 óráig lehet a Sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén, a Személyzeti Irodában személyesen, vagy a 0267-312111-es telefonszámon.

Szükséges iratok

Munkaköri leírás

CV

Doszár vizsgaeredmény

Hírdetés időpontja: 2022. június 29.